Author: y***9
Date:
Review: 第一次購買還沒使用過,希望他是好的
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Price: NT$302
Original Price: NT$436
| Texture | Cream |
| Hair Type | Curly |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Color | Baby Pink |
| Type | Hair Wax |
| Benefits | Gluten-Free |
| Hair Concern | Long-lasting Hairstyle |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb251113767077485577 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 4472461 people said the quality is very good!
Author: y***9
Date:
Review: 第一次購買還沒使用過,希望他是好的
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: a***y
Date:
Review: I love it 😍 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: m***m
Date:
Review: So soft amazing on the hair goves the bedt glow with amazinggg smelll and didn’t move alll day
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: 9***9
Date:
Review: من احلى القطع لي جبتها من شي ان الجودة مضبوطة و المقاس بعد مضبوط انصحكم فيه ما بتندمون اعطيه ١٠٠ من ١٠ وايد حبيت برجع اطلب نكمن الموقع مرة ثانية ان شاء اللّه للأغراض لي ناقصتني
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.